Grasz w zespole? Chcesz zostać zauważonym, ale nie wiesz jak tego dokonać? Weź udział w Przeglądzie Kapel Rockowych "Rock Your Socks Off" organizowanym podczas Juwenaliów UEK 2010!

Juwenaliowy PKR "Rock Your Socks Off" to konkurs dla młodych, ambitnych zespołów, które znajdują się na początku ścieżki kariery i chcą zaistnieć na polskiej scenie muzycznej.

Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużą popularnością. Około 200 osób bawiło się podczas występów 7 zespołów konkursowych w klubie Jazz Rock, a zmagania uczestników były oceniane przez wyjątkowe jury, którego członkiem był m.in. Czesław Mozil, znany polski artysta. O tym jak bawiliśmy się w zeszłym roku opowiada jeden z widzów - Kuba Jurczyński:

"Przegląd Kapel Rockowych wspominam bardzo pozytywnie. Szczególnie podobały mi się występy kapel: Radikal Kolor, Skrzydła i Purple Haze. Rywalizacja kapel była naprawdę ostra, widać było, że każdy chciał wypaść jak najlepiej przed jury, w którym zasiadał - ku mojemu zdziwieniu - sam Czesław śpiewa!
Piwko za piątkę, darmowy wstęp na koncerty oraz świetna atmosfera sprawiły że ten wieczór zapadł mi głęboko w pamięć. Polecam PKR każdemu kto chce się rozerwać przy dawce urywających czachę decybeli."

W 2009 roku zwycięzcą Przeglądu Kapel Rockowych został zespół Znak Pośredni a wyróżnienie powędrowało do Radikal Kolor. Nagrodą główną była możliwość wydania swoich utworów na 1000 krążków wytłoczonych przez firmę MediapiXel oraz występu jako support przed zespołem Lady Pank i Die Toten Hosen podczas koncertu Lech Maj Party na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa.

Mamy nadzieję, iż tegoroczna edycja będzie cieszyć się równie dużym, jak nie większym zainteresowaniem, powtarzając sukces poprzedniego Przeglądu. Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybraliśmy już 6 najlepszych kapel, które będą miały szanse zaprezentowania się 25 kwietnia w klubie Kwadrat, przed profesjonalnym jury i publicznością.

Występy kapel konkursowych rozpoczną się o godzinie 18.00 , a w tym roku wystąpią:

Blind Mind - http://www.myspace.com/blindmindpl

Dealer - http://www.myspace.com/dealerdhc

KBTW - http://www.myspace.com/kbtw

Chee-Psy - http://www.myspace.com/cheepsy

Silver Samurai - http://www.myspace.com/silversamuraiband

Who Knows?! - http://www.myspace.com/whoknowspl

a Gwiazdą Wieczoru będzie wyróżniony zespół z poprzedniej edycji Przeglądu:

Radikal Kolor - http://www.myspace.com/radikalkolor

Zespoły konkursowe będą walczyć o cenne nagrody, m.in. występ jako support przed T.Love na koncercie głównym Juwenaliów UEK 2010, wytłoczenie i nagranie 300 płyt oraz stworzenie wizytówki audio/video przez naszego partnera - MediapiXel, 2 dni nagraniowe w studio, nagranie koncertu live i inne!

I ty możesz ocenić muzyczne zmagania kapel ! Przyjdź do Klubu Kwadrat 25 kwietnia o godzinie 18.00, wybierz swojego faworyta i baw się razem z nami! Także dla Was znajdą się płytki i inne fanty :)

Zapewniamy świetną zabawę i dawkę mocnej, pełnej energii muzyki!
Oraz piwo cały wieczór w cenie 5 zł!

Wstęp oczywiście free!!

Zapraszamy także na nasze wydarzenie na Facebook'u:

http://www.facebook.com/event.php?eid=112198435471669&ref=ts

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z poprzedniej edycji Przeglądu Kapel Rockowych.

 

Partnerzy Główni:


 
Fundatorzy Nagród:

Patroni medialni:

 

 Sprzęt muzyczna dla zespołów na Przegląd wypożycza: